NAVŠTIVTE NÁS

Najdete nás v srdci Prahy, kde nejen vystavujeme a pracujeme,
ale také přijímáme všechny, kteří se o nás chtějí dozvědět více

PRODEJNÍ GALERIE A WINE BAR

Galerie Morna se nachází na Malé Straně, přímo pod Petřínem v krásném barokním sklepení hotelového komplexu U Kříže. Našimi sousedy je tak skvělý restaurant s mezinárodní kuchyní, příjemná lounge a 22 pokojů s apartmány.

DESIGN STUDIO A REALIZACE

Naše design studio s ateliérem a realizační dílnou je situováno v klidnějším prostředí na okraji Prahy, kde nám prostory nabízejí více funkčnosti, komfortu, ale zaroveň i mnohem více inspirace.

Pro vaše pohodlí však využíváme skvělého zázemí galerie Morna jako místa v hodného ke společné schůzce, kde s vámi budeme konzultovat veškeré projekty a zakázky, zatímco pro vás hotelový personál připraví něco k snědku a pití.

Již nyní se těšíme na setkáni s vámi!


KONTAKTNÍ ÚDAJE

Morna Art & Wine Gallery
Újezd 423/20
118 00 Praha-Malá Strana
[vstup z hotelu U Kříže]

Telefon
+420 774 870 712
[kompletní info a objednávky]
+420 257 312 523
[nonstop recepce galerie]

Email
galerie@morna.cz

Web
www.morna.cz

Nonstop otevírací doba
Po-Ne [nonstop]
Naší galerii můžete navštívit ve dne i v noci. Průvodce naleznete na hotelové recepci.

NAPIŠTE NÁM

 

 

 


AKTUALITY
Další reference

ARVAL KOMIKS REKLAMA

Naším zadáním je vytvořit tiskové materiály pro reklamní kampaň společnosti Arval. Inspirací nám je především stylizace známých amerických komiksových příběhů od Marvel a DC.

Další reference

REALIZACE INTERIÉRŮ

Náš realizační tým navrhuje zakázkový design interiérů a bytových doplňků pro soukromé i komerční prostory. Klademe důraz na originalitu a komplexní služby na klíč. Vše od 3D vizualizace, až po stavební práce.

Další reference

STAVÍME SVŮJ DESIGN

Dnešní rychlá doba vyžaduje komplexní řešení. Náš zkušený tým profesionálů se postará o veškeré stavební práce, včetně montáže námi navrhovaného interiérového designu a bytových doplňků na míru. 

 

Další reference

NÁŠ UŽITÝ DESIGN

Využívám také nejmodernější technologie a CNC, pro výrobu našich vlastních interiérových prvků, moderních paravanů, ornamentálních rastrů a funkčních stolů, které upravujeme do škály odstínů, struktur a laků.

Další reference

NÁŠ VÝSTAVNÍ PROSTOR

Naše kreativní studio je složené s akademických umělců a designerů, kteří kladou na první místo uměleckou hodnotu svých návrhů. Proto je nutností prostor pro nejrůznější kulturní a umělecká setkání.

Další reference

NÁŠE DESIGN STUDIO

Stále rozšiřujeme nabídku našich služeb, jejichž hlavním základem je však kvalitní designérská práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a tak jsme schopni realizovat drobné i rozsáhlé projekty