LUXUSNÍ POVRCHY

Vytváříme unikátní povrchové úpravy stěn za použití moder-
ních materiálů, abychom docílili desítek barev, struktur a efektů

- imitace betonu
- moderní povrchy
- benátské štuky
- luxusní patiny
- třpytivé efekty

Byt Praha 4 | Imitace betonu

V tomto případě byla použita cementová stěrka imitující litý pohledový beton. Ta je v dnešní době velice žádaná především pro svůj čistý funkcionalistický vzhled a neopakovatelnou strukturu. Její aplikaci jsme vám schopni zrealizovat téměř na jakýkoli povrch. Dostupná je u nás v několika barevných odstínech, hrubostech,  ale i ve vodě odolné variantě vhodné do kuchyně,  koupelny nebo do sprchového koutu

AKTUALITY
Další reference

ARVAL KOMIKS REKLAMA

Naším zadáním je vytvořit tiskové materiály pro reklamní kampaň společnosti Arval. Inspirací nám je především stylizace známých amerických komiksových příběhů od Marvel a DC.

Další reference

REALIZACE INTERIÉRŮ

Náš realizační tým navrhuje zakázkový design interiérů a bytových doplňků pro soukromé i komerční prostory. Klademe důraz na originalitu a komplexní služby na klíč. Vše od 3D vizualizace, až po stavební práce.

Další reference

STAVÍME SVŮJ DESIGN

Dnešní rychlá doba vyžaduje komplexní řešení. Náš zkušený tým profesionálů se postará o veškeré stavební práce, včetně montáže námi navrhovaného interiérového designu a bytových doplňků na míru. 

 

Další reference

NÁŠ UŽITÝ DESIGN

Využívám také nejmodernější technologie a CNC, pro výrobu našich vlastních interiérových prvků, moderních paravanů, ornamentálních rastrů a funkčních stolů, které upravujeme do škály odstínů, struktur a laků.

Další reference

NÁŠ VÝSTAVNÍ PROSTOR

Naše kreativní studio je složené s akademických umělců a designerů, kteří kladou na první místo uměleckou hodnotu svých návrhů. Proto je nutností prostor pro nejrůznější kulturní a umělecká setkání.

Další reference

NÁŠE DESIGN STUDIO

Stále rozšiřujeme nabídku našich služeb, jejichž hlavním základem je však kvalitní designérská práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a tak jsme schopni realizovat drobné i rozsáhlé projekty