PRODEJNÍ GALERIE MORNA PRAHA 1

Morna je jedinou galerií svého druhu na Praze 1. Byla založena akademickými umělci, pro Všechny umělce. Dává šanci Všem tvořícím lidem prezentovat svá díla bez ohledu na momentální trendy ve spletitém světě kultury. Zde se setkáte se současným uměním v jeho ryzí autorské podobě bez selekce!

VÝSTAVNÍ PROSTOR

Galerie Morna se nachází v hotelovém komplexu U Kříže s 22 pokoji, 8 apartmány, půvabným restaurantem a pohodlnou lounge, přímo v historickém srdci Prahy na Malé Straně. Důkazem jejího jedinečného umístění je už samo krásné a romantické prostředí Petřínského kopce s vykukujícími věžemi Pražského hradu , po jehož úpatí proudí denně stovky turistů z celého světa. Samotné galerijní prostory se skládají z hlavní výstavní místnosti, do které nainstalujete pohodlně většinu vašich prací, další přilehlé místnůstky s vitrínami vhodnými pro doplňkové menší formáty a nově i z interiéru restaurantu, kde vám dobře pro umístění prací poslouží efektní světelná římsa. Takto se vám dostane velké pozornosti ze stran všech návštěvníků celého hotelu U Kříže.

HISTORIE A VZNIK GALERIE

Galerii Morna založili akademičtí umělci z širokého spektra oborů. Jejich hlavní vizí bylo vytvoření vlastního svobodného prostoru, ve kterém by svá díla mohli bez omezení prezentovat všichni talentovaní lidé. Vhodné místo objevili v památkově chráněné budově na Malé Straně – v domě “U černého Kříže”, jehož temný název, známý z pražských kronik, není náhodný.

Váže se totiž k velké morové epidemii na začátku 17. stol, kdy se právě zde vyskytl první případ nákazy. Tento historický okamžik ovlivnil také výběr jména galerie i celé umělecko-průmyslové skupiny, v jejímž znaku se objevila tvář mýtické ženské postavy. Morna se tak stala “mocnou ocharnitelkou artefaktů” všech nezávislých, kvalitních umělců, malířů, grafiků a designerů.


kreativní design studio

Jedinečnost našeho nezávislého design studia Morna pramení především ze skutečnosti, že se nám neustále rozšiřuje okruh talentovaných profesionálů z různých uměleckých oborů, kteří s námi chtějí spolupracovat. Každé takové setkání nechává vzniknout úplně novým myšlenkám, konceptům a realizacím.

UMĚLECKÝ TÝM Z MNOHA OBORŮ

Naše kreativní design studio tvoří skupina mladých talentovaných profesionálů, kteří načerpali své zkušenosti při studiu na různých uměleckých akademiích. Jejich hlavní doménou jsou obory jako interiérový a grafický design, divadelní architektura a scénografie, malba a ilustrace a v neposlední řadě i nová média, reklama a fotografie. Při realizaci jednotlivých zakázek se tak celý umělecký tým efektivně doplňuje, abychom vám zaručili ten nejucelenější estetický výsledek. Zaroveň vám touto cestou přinášíme širokou nabídku služeb, které se vám spo- lehlivě postarají i o ty nejnáročnější projekty.

PROJEKTY A PRIORITY

Design studio Morna, je mladou a odhodlanou společností, pro kterou jsou projekty a spokojenost každého klienta na prvním místě. Naším primárním záměrem je rozšiřování kvalitního uměleckého portfolia a nikoli jen kvantová komerční výroba. Proto mnohdy realizujeme i projekty s minimálním finančním rozpočtem, ale velkým duševním potencionálem.

SPOLEČNOST A OSOBNOST

Naše kreativa není podmíněná klasickou pracovní hierarchií, nebo firemní politikou. Design studio Morna je jakýmsi pevným cechovním společenstvím kolektivně pracujících, avšak nezávislých autorů, kteří zjistili, že se touto cestou mohou dále rychleji rozvíjet. O to více jsme každou novou prací vždy motivováni. Již nyní se těšíme na vaše budoucí podněty.

SPOLEHLIVOST A PEVNÉ TERMÍNY

Sami budete moci posoudit s jakým zapálením a zodpovědností pracují naši skvělí designéři, grafici, scénografové, architekti a další umělci, kteří svoji práci považují za hlavní životní náplň. Proto máme rádi velké výzvy a náročné projekty, které mnohdy vyžadují non-stop pracovní nasazení.

POCTIVÝ A ZÁSADOVÝ PŘÍSTUP

S námi můžete mít jistotu, že se každá podaná ruka bude rovnat stovce úmluv! Vždyť právě špatné zkušenosti klientů s konku- renčními firmami, daly vzniknout naší, tak rozsáhlé činnosti.

UMĚLECKÉ PRÁCE A REALIZACE

S hrdostí můžeme říci, že si velice vážíme našich profesionálních řemeslníků, bez kterých by naše design studio Morna nemohlo realizovat své jedinečné koncepty. To však neznamená, že se nemůžete obrátit pouze na naši výrobu, v případě, že již máte jasnou představu o jakémkoli ze svých projektů a plánů.

SKVĚLÍ ŘEMESLNÍCI

Vaše zakázky zrealizuje tým šikovných odborníků kovaných v řadě řemesel. Jejich dlouholeté zkušenosti navíc podtrhuje obrovská škála různorodých, atypických zadání, která přicházela především z mnoha odvětví showbiznisu. Zabývali se projekty jakými je filmová architektura, televizní inscenace, unikátní zakázkové interiéry na míru, divadelní scénografie a speciální komerční prostory. Z tohoto důvodu vám můžeme zaručit, že limity má náš realizační tým nastavené hodně vysoko.

PERFEKTNÍ PROVEDENÍ

Sami dohlédneme, aby výsledek naplnil všechna očekávání, ať už půjde o výrobu přímo podle našich návrhů, nebo již přijdete s jasnou představou a pouze využijete našich uměleckých dílen. Přesvědčíme vás o estetických a profesních kvalitách našich lidí, kteří se před názvem jejich oborů pyšní uměleckým přízviskem.


VYSOKÁ KVALITA NEJLEPŠÍ CENA

Zastáváme názor, že krásné věci nemusí být zákonitě drahé, pokud máte dobrý nápad, chytře využijete moderní technologie a materiály a vše naplánujete do posledního detailu. Díky našemu širokému záběru na poli uměleckých aktivit vám dokážeme celý projekt vytvořit sami a kompletně na klíč. Vše dostanete v podstatě rovnou z tovární výroby, bez dalších zprostředkovatelských, nebo překupnických aktivit. Hlavními výhodami jsou především mnohem nižší ceny a čekací lhůty, než bývá zvykem u jiných společností.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI


AKTUALITY
Další reference

ARVAL KOMIKS REKLAMA

Naším zadáním je vytvořit tiskové materiály pro reklamní kampaň společnosti Arval. Inspirací nám je především stylizace známých amerických komiksových příběhů od Marvel a DC.

Další reference

REALIZACE INTERIÉRŮ

Náš realizační tým navrhuje zakázkový design interiérů a bytových doplňků pro soukromé i komerční prostory. Klademe důraz na originalitu a komplexní služby na klíč. Vše od 3D vizualizace, až po stavební práce.

Další reference

STAVÍME SVŮJ DESIGN

Dnešní rychlá doba vyžaduje komplexní řešení. Náš zkušený tým profesionálů se postará o veškeré stavební práce, včetně montáže námi navrhovaného interiérového designu a bytových doplňků na míru. 

 

Další reference

NÁŠ UŽITÝ DESIGN

Využívám také nejmodernější technologie a CNC, pro výrobu našich vlastních interiérových prvků, moderních paravanů, ornamentálních rastrů a funkčních stolů, které upravujeme do škály odstínů, struktur a laků.

Další reference

NÁŠ VÝSTAVNÍ PROSTOR

Naše kreativní studio je složené s akademických umělců a designerů, kteří kladou na první místo uměleckou hodnotu svých návrhů. Proto je nutností prostor pro nejrůznější kulturní a umělecká setkání.

Další reference

NÁŠE DESIGN STUDIO

Stále rozšiřujeme nabídku našich služeb, jejichž hlavním základem je však kvalitní designérská práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a tak jsme schopni realizovat drobné i rozsáhlé projekty