ZAŘIZOVÁNÍ VÝSTAV

Nebojte se nás oslovit, kdykoli pocítíte, že byste svá díla rádi
prezentovali širší veřejnosti. Naše produkce zařídí vše nutné

- lukrativní prostor
- propagace autora
- instalace tvorby
- úvodní slovo
- slavnostní tabule

VÝSTAVNÍ PROSTOR

Galerie Morna se nachází ve skvělé lokalitě na Malé Straně přímo naproti petřínskému kopci a lanovce.

 Galerie je součástí hotelového objektu U Kříže, který se skládá z 22 pokojů, apartmánů, restaurantu s mezinárodní kuchyní a příjemného salonku. Společně tak tvoříme vyhledávaný cíl turistů jak z Česka, tak i celého světa.

Interiér galerie je citlivým spojením barokního sklepení s mo- derními prvky. Ty nám dovolují přizpůsobit prostor představám autora a nechat vyniknout jeho vzácné tvorbě  

[ fotografie galerie ]

VOLBA TERMÍNU A CENA

Díky hotelové recepci funguje i naše galerie celoročně a nonstop. Prohlídka či nákup jsou tak možné ve dne i v noci.

Náklady na uskutečnění vaší výstavy jsme stlačili na minimum. Cena se nyní odvíjí pouze od exponovanosti termínů, doby trvání výstavy a šíře propagační kampaně, která zahrnuje tisk letáků, plakátů a pozvánek a stran do katalogů.

Pokud si nevíte rady s naplánováním vaší výstavy, neváhejte a dohodněte si s námi schůzku. Veškeré dotazy s vámi rádi probereme do posledního detailu. Nebo můžete mailem ihned

 [ poptat termín ]

PROPAGACE AUTORA

Propagační materiály připraví naše design studio. My je pak rozmístíme tak, aby byly všem klientům dobře na očích.

Váš profil — oficiální web Morna.cz
Plakáty — výloha do ulice, Újezd 20
Reklamy — info tabule ve výtahu
Letáky — stoly v restaurantu U Kříže
Pozvánky — stojan hotelové recepce
Brožury — s pokoje a apartmá hotelu

V případě zájmu jsme vám schopni za jedinečnou cenu pomoci např. i s PR a tiskovou zprávou týkající se vaší plánované výstavy. Zároveň s vámi probereme i celkovou koncepci výstavy, tak aby měla co možná nejlepší mediální úspěchy a ohlasy

 [ reference v médiích ]

SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ

Poskytneme vám krásné zázemí pro úvodní slovo v hotelovém salónku s další možností celkové rezervace restaurantu U Kříže, jedinečným místem pro hostinu.

O přípravu pokrmů a výběr drinků na slavnostní vernisáž se postará profi cateringová služba restaurantu U Kříže na kterou jsme vám schopni domluvit 30% slevu a volné korkovné.

Ke skvělému zahájení výstavy také patří nějaké to kulturní vystoupení. Nabízíme vám možnost zajištění doprovodných programů z hudební produkce, divadla, performance, nebo dokonce stand up comedy. Odkazy naleznete v rubrice  

[ výstavy a vernisáže ]

AKTUALITY
Další reference

ARVAL KOMIKS REKLAMA

Naším zadáním je vytvořit tiskové materiály pro reklamní kampaň společnosti Arval. Inspirací nám je především stylizace známých amerických komiksových příběhů od Marvel a DC.

Další reference

REALIZACE INTERIÉRŮ

Náš realizační tým navrhuje zakázkový design interiérů a bytových doplňků pro soukromé i komerční prostory. Klademe důraz na originalitu a komplexní služby na klíč. Vše od 3D vizualizace, až po stavební práce.

Další reference

STAVÍME SVŮJ DESIGN

Dnešní rychlá doba vyžaduje komplexní řešení. Náš zkušený tým profesionálů se postará o veškeré stavební práce, včetně montáže námi navrhovaného interiérového designu a bytových doplňků na míru. 

 

Další reference

NÁŠ UŽITÝ DESIGN

Využívám také nejmodernější technologie a CNC, pro výrobu našich vlastních interiérových prvků, moderních paravanů, ornamentálních rastrů a funkčních stolů, které upravujeme do škály odstínů, struktur a laků.

Další reference

NÁŠ VÝSTAVNÍ PROSTOR

Naše kreativní studio je složené s akademických umělců a designerů, kteří kladou na první místo uměleckou hodnotu svých návrhů. Proto je nutností prostor pro nejrůznější kulturní a umělecká setkání.

Další reference

NÁŠE DESIGN STUDIO

Stále rozšiřujeme nabídku našich služeb, jejichž hlavním základem je však kvalitní designérská práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a tak jsme schopni realizovat drobné i rozsáhlé projekty